جستجو
Banner

مرحله 1: سبک جعبه مورد نظر خود را انتخاب کنید


جعبه هدیه تاشو (جعبه قابل جمع شدن نیز نامیده می شود):

این سبک جعبه اکنون بهترین طراحی محبوب استاروپا و آمریکاهمچنین بازار استرالیا ، با توجه به مزیت آن برای بسته بندی تخت و مونتاژ آسان ، دقیقاً همان جعبه شکل مغناطیسی / کتاب را در زمان جمع شدن / بسته نگاه می کند.

تقریباً مشتریان ما از این نوع هستند زیرا می تواند با بسته بندی تخت موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از فضای و هزینه حمل و نقل شود. معمولاً توسط آهنربا یا روبان بسته می شود. معمولاً برای بسیاری از صنایع از جمله جعبه های هدیه لباس عروسی ، جعبه کفش مد ، جعبه های بزرگ هدیه زیبایی و غیره استفاده می شود.

Foldable gift box (1)Foldable gift box (2)Foldable gift box (3)


جعبه هدیه مغناطیسی (جعبه شکل کتاب نیز نامیده می شود):

جعبه با بسته شدن فلپ آهنربا ساخته شده است ، گاهی اوقات برای بستن جعبه ها روبان نیز وجود دارد. وقتی آن را باز کنید ، دقیقاً مانند باز کردن کتاب است. به همین دلیل بعضی از افراد&39 ؛ جعبه های سبک کتاب را به آن می گویند. محبوب ترین جعبه با بسته شدن آهنربا ، مانند جعبه صورتی رنگ در زیر.

امروزه در بسته بندی جعبه های هدیه سفارشی ، جعبه ای با روبان روبان بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این جعبه ها معمولاً در جعبه های بسته بندی پوشاک ، جعبه بسته بندی لوازم آرایشی ، جعبه های هدیه عطر ، جعبه روغن ضروری ، جعبه های بسته بندی دستگاه های الکترونیکی و غیره استفاده می شوند.

Magnetic Gift Box 1Magnetic Gift Box 2Magnetic Gift Box 3


جعبه قلاب (همچنین به عنوان جعبه بالایی تلنگر نیز خوانده می شود):

این جعبه از نظر بسته شدن با جعبه مغناطیسی فوق کمی متفاوت است ، نیازی به ساخته شدن در آهن ربای درب نیست بلکه می تواند به خودی خود بسته شود ، با یک لبه / شانه داخلی در قسمت پایه.

این مانند جعبه لولا است ، اما نیازی به لولا فلزی نیست ، درب بالا و پایین آن توسط کاغذ facestock وصل شده و روکش با بستر جامد چسبانده شده است.

اگر نمی خواهید درب کاملاً باز باشد ، می تواند یک یا دو باند روبان را در دو طرف کوتاه چسبانده باشد تا درب آن را نگه دارید.

Clamshell box (1)Clamshell box (2)Clamshell box (3)


جعبه هدیه بسته شده (همچنین به آن درب و صندوق پایه نیز گفته می شود):

این سبک جعبه شامل دو قسمت ، درب و کارتن پایین است. اما با توجه به استاندارد زیبایی شناسی مختلف ، سه مدل وجود دارد که توسط مشتری های مختلفی انتخاب شده اند. یک مدل مانند تصویر اول است ، اما ارتفاع درب کمی بزرگتر از پایین است تا درب بتواند پایه را بپوشاند. معمولاً برای ارتفاع جعبه کمتر از 5 سانتی متر استفاده می شود.

برای جعبه بالاتر از 5cm ، ما به طور معمول درب 3cm را برای صرفه جویی در هزینه مواد می سازیم. جعبه با درب است که همه پایه را پوشانده نیست.

مورد سوم این است که پایه را پوشانده است ، دقیقاً مانند جعبه آی فون ، هنگامی که سعی در باز کردن آن را دارید ، آهسته می شود. جعبه های هدیه شکلات ، بسته بندی هدیه های دست ساز و غیره

Lid-off gift box 1Lid-off gift box 2Lid-off gift box 3


جعبه هدیه کشو (جعبه کشویی ، جعبه کشیدن نیز می گویند):

یک جعبه کاغذ کشویی برای محصولات کوچک ایده آل است. معمولاً برای کشیدن / باز کردن آن ، یک نوار یا کشنده نوار ، انگشت شست دارد. یک پنجره روشن PVC برای ارائه محصول در داخل شما در دسترس است.

همچنین می تواند در یک جعبه جالب بزرگتر با جعبه کشو کوچک servere ترکیب شود ، طراحی چاپ را تکمیل و جذاب کند ، با عملکرد بسیار مناسبی برای ذخیره سازی.

ما همیشه می توانیم از این سبک جعبه کشو استفاده کنیم که برای بسته بندی جواهرات ، جعبه های بسته بندی محصولات زیبایی ، جعبه شکلات و سایر جعبه های هدیه لوکس کوچک استفاده می شود.

Drawer gift box (1)Drawer gift box (2)Drawer gift box (3)


جعبه لوله گرد (همچنین به آن جعبه کلاه گفته می شود):

بخش اصلی آن به دو مدل تقسیم می شود ، حاشیه مسطح و جعبه گرد نورد.

برای جعبه گرد لبه صاف دست ساز ، درب کمی بزرگتر از پایه برای پوشاندن آن ، از آن بسیار قطبی استفاده می شود در بسته بندی هدیه گل های لوکس ، با استفاده از یک طناب یا دسته روبان برای حمل آسان.

جعبه لوله نورد همچنین به آن جعبه استوانه ای گفته می شود ، که از دستگاه ساخته شده است و قطر آن معمولاً در اندازه کوچک ، در بسته بندی چای ، بسته بندی قهوه ، بسته بندی جعبه هدیه آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

Round Tube Box (1)Round Tube Box (2)Round Tube Box (3)


جعبه درزگیر راه راه:

این ساخته شده توسط کارتن راه راه (فلوت BE ، یا بهتر فلوت KE) با صفحه CCNB (250gsm ، 300gsm ، 350gsm) ورقه ورقه شده است.

این یک شیک مد برای صاحبان فروشگاه ها یا شرکت ها است که محصولات خود را در داخل کشور یا خارج از کشور ارسال کنند. لوکس ترین طراحی ، چاپ سفارشی چه در داخل و چه در خارج از این صندوق پستی است.

اما اگر می خواهید هزینه خود را صرفه جویی کنید ، می توانید قهوه ای طبیعی بیرونی اما داخل آن را با آرم و اطلاعات شرکت چاپ کنید. به این ترتیب ، هنگامی که مشتریان شما جعبه را باز می کنند ، می توانند مارک شما را به راحتی مشاهده کنند.

Corrugated Mailling Box (1)Corrugated Mailling Box (2)Corrugated Mailling Box (3)


سبک های جعبه فوق الذکر فقط برای مرجع شما می باشد. در حال حاضر آمپر R&؛ دپارتمان D به طور کامل پشتیبانی از توسعه سبک بسته بندی منحصر به فرد را به محصولات خود برجسته در میان به طور منظم!