جستجو

چرا بسته بندی کاغذ کرافت خیلی محبوب است

Date:Jul 03, 2020


وقتی نوبت به بسته بندی کاغذ کرافت می رسد ، مردم در تلویزیون های لباس می خواستند به کاغذ کرافت فکر کنند. مردم قبلاً مواد غذایی را در کاغذ کرافت می پیچیدند. کیسه های ظریف مک دونالد&39 و KFC اکنون کلاسیک تر هستند. رنگ طبیعی کاغذ کرافت ظاهری گرم و دلتنگ دارد.


بسیاری از میان وعده های گاه به گاه بسته بندی پلاستیکی را رها می کنند و از بسته بندی کاغذ کرافت استفاده می کنند ، که در بین جوانان بسیار محبوب است. در عصر ارتقاء بسته بندی های سازگار با محیط زیست ، بسته بندی کاغذ کرافت به سادگی یک جریان روشن از صنعت بسته بندی در مقایسه با بسته بندی های پلاستیکی است.


بسته بندی های کاغذی کرافت در سال های اخیر بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است ، از محصولات الکترونیکی گرفته تا لوازم جانبی جانبی ، از بسته بندی مواد غذایی گرفته تا بسته بندی های عمومی و کیسه های قابل حمل کاغذ. بسته بندی کاغذ کرافت را می توان در همه جا مشاهده کرد.


چرا کاغذ کرافت بسیار محبوب است؟ کاغذ کرافت علاوه بر قدرت بدنی ، نسبت به سایر مواد بسته بندی سازگار با محیط زیست است. می توان گفت که بسته بندی با کاغذ کرافت نمادی از&39 39 شرکت برای حفاظت از محیط زیست است.

Surprise Sweet Folding Gift Paper Box Packaging Custom Cardboard Triangle Gift Box with Ribbon Closure-Red

در صنعت بسته بندی آینده ، بسته بندی کاغذ کرافت با توسعه فناوری در صنعت بسته بندی همچنان می درخشد.


کاغذ Kraft را می توان برای ساخت جعبه هدیه تاشو ، جعبه هدیه درب ، جعبه هدیه به سبک کتاب ، جعبه هدیه کشو ، بسته بندی تک محصول و غیره استفاده کرد.


Wecome برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

یک جفت: جعبه بسته بندی پوشاک

بعدی: طناب کشی سفارشی کیسه های هدیه برای کسب و کار با آرم