جستجو

چگونه می توان بسته بندی لباس ایده آل خود را ایجاد کرد؟

Date:Jun 17, 2020


چگونه بسته بندی لباس خود را بسازید و بگذارید برند شما وارد قلب مردم شود؟


برای مارک های پوشاک ، بسته بندی پوشاک نقش تبلیغی / نام تجاری قابل جابجایی غیرقابل جبران دارد ، زیرا قبل از این که مصرف کنندگان تصمیم به خرید بگیرند ، بسته بندی پوشاک آخرین پیوند بین مصرف کنندگان و مارک تجاری است.


بسته بندی مناسب نه تنها می تواند یک تجربه خوب مصرف کننده را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد بلکه برند را به چشم و حتی قلب مصرف کنندگان سوق می دهد.


داشتن بسته بندی شخصی سازی لباس نیز جهتی است که صنعت پوشاک باید آن را تغییر دهد و این به شرکتها کمک می کند تا تقاضای مصرف کننده برای مصرف تجربی در محیط عمومی را درک کنند ، صحنه هایی را که می خواهند ببینند ، پیدا کنند و ترکیب برند بسته بندی های Tonal و Creative خود را بسازند.


برای مصرف کنندگان معمولی ، آنها اغلب توجه می کنند که آیا بسته بندی لباس خریداری شده زیبا است ، و سپس به برخی از اطلاعات مربوط به بسته بندی توجه بیشتری می کنند.


اما برای تولید کنندگان حرفه ای بسته بندی ، ما بیشتر نگران مواد بسته بندی و فرآیندهای تولید هستیم و حتی به طور عمدی یا ناخواسته به دنبال نقص چاپ هستیم ، از جمله اینکه آیا چاپ بسیار دقیق است یا خیر ، و اینکه آیا متن و خطوط کوچک می توانند لبه ها را به وضوح ببینند.


Custom logo design book shape paper swimwear packaging luxury handmade foldable gift box for bikini


محتویات و اثرات نمایشگر بسته بندی لباس باید سه کارکرد تبلیغ برند ، ارتقاء بازاریابی و تبلیغات محصول را در بر بگیرد.


در عین حال ، ما به دنبال یک تولید کننده بسته بندی عالی پوشاک هستیم تا بتواند سه کارکرد فوق را روی بسته بندی محقق کند ، و حتی عملکردهای بیشتری داشته باشد و جزئیات کامل تری داشته باشید.


خوش آمدید با ما تماس بگیرید برای سفارشی کردن بسته بندی نام تجاری خود custom

یک جفت: جعبه لوکس و لوکس سفارشی برای مجموعه جواهرات

بعدی: جعبه میلر رنگارنگ سفارشی