جستجو

جعبه بسته بندی پوشاک

Date:Jul 10, 2020جعبه های بسته بندی پوشاکبسیار نفیس, و چاپ شده با آرم فروشگاه, سپس, در هنگام طراحی بسته بندی لباس کارتن, چه مسائل باید در نظر گرفته شود?


به طور کلی ، جعبه بسته بندی یکی از موارد ضروری است ، آن است که آیا یک کیسه کاغذی دست برگزار می شود یا جعبه بسته بندی لباس ، انتخاب مواد مورد نیاز است.


به طور کلی ، جعبه بسته بندی لباس متوسط و پایین با استفاده از برخی از کاغذ های معمولی به عنوان کارتن بسته بندی. این نوع کاغذ دارای قیمت پایین ، مقاومت کم ، و درجه مربوطه نیز کم است.


با این حال ، برای طراحی کارتن بسته بندی لباس های متوسط تا بالا ، طراحان معمولا از کاغذ کرافت ، مقوا یا کاغذ خاص به عنوان مواد بسته بندی استفاده می کنند ، زیرا این مقالات دارای چگالی بالاتر و سختی قوی تر هستند و کارتن حاصل زیباتر است. انعطاف پذیری بسیار قوی است.


انواع مختلف لباس ، طراحان نیاز به تعیین لباس کودکان ، لباس مردانه ، لباس زنانه ، لباس کودکان و لباس های میانسال و قدیمی با توجه به طبقه بندی های خود را در هنگام طراحی بسته های پوشش لباس.

image

با توجه به گروه های مصرف کننده مختلف برای تایید بسته بندی های مختلف, زنان می توانند برخی از الگوهای ظریف اضافه, با استفاده از رنگ های گرم, مردان می توانند رنگ های تیره استفاده کنید, الگوهای ساده و ظریف. لباس کودکان می تواند از رنگ های روشن و الگوهای کارتونی استفاده کند ، در حالی که لباس های میانسال و مسن می توانند از سری خاکستری استفاده کنند که با ثبات تر است.


هنگام طراحی ، طراحان باید هر مرحله از فرایند تولید را در نظر بگیرند. اگر لازم است برای اضافه کردن پس از پردازش, مانند: برجسته, ماوراء بنفش, مهر زنی داغ, نقره آبکاری, غیره, مشخصات و مکان های پردازش باید ذکر شده و پردازش. اندازه.


برای رسیدن به حفاظت بهتر ، در عین حال ، شما همچنین می توانید از روش لمینیت برای بهبود براقیت محصول استفاده کنید و ناهمواری ها می توانند احساس سه بعدی محصول را نشان دهند.


یک جفت: طراحی و تولید جعبه هدیه کاغذ

بعدی: چرا بسته بندی کاغذ کرافت خیلی محبوب است