جستجو

جعبه لوکس و لوکس سفارشی برای مجموعه جواهرات

Date:Jun 11, 2020


جواهرات محبوب ترین مورد مد است و مورد علاقه مصرف کنندگان قرار می گیرد. به منظور جلب توجه مصرف کنندگان ، بازرگانان عمده در کیفیت ، ظاهر و خلاقیت جواهرات بسیار تلاش کرده اند.


بسته بندی نیز برای یک قطعه جواهرات بسیار مهم است. بسته بندی عالی عالی نه تنها می تواند درجه محصولات را بهبود ببخشد بلکه باعث افزایش فروش می شود. هنگام طراحی جعبه های بسته بندی جواهرات به چه نکاتی باید توجه شود؟


الف) از آنجا که این یک جعبه جواهرات است ، باید بر اساس فاکتورهای عینی مانند حجم ، شکل ، مواد ، سبک ، سبک و داستان برند طراحی شود. از این طریق بسته بندی با توجه به ویژگی ها و شخصیت های محصولات طراحی شده است. بهتر می تواند اتحاد و یکپارچگی را منعکس کند.


ب) طراحی جعبه های جواهرات عمدتا دارای بازار است. از این گذشته ، هدف از طراحی بسته بندی جلب توجه مصرف کنندگان است. بنابراین لازم است قبل از طراحی ، تحقیقات بازار انجام شود.

بسته بندی لازم نیست منحصر به فرد باشد ، هرچه خاص تر باشد ، بهتر است زیبایی شناسی مصرف کنندگان را برآورده کند و برای محصول ارزش ایجاد کند.

طراحی بسته بندی باید منطقی باشد تا آخرین مفاهیم طراحی خلاق به دست آمده از بازار را جذب کند تا بازار را خدشه دار نکند.

Necklace Jewellery Box Custom Luxury Paper Ring Packaging Gift Jewelry Box With Hot Foil Logo Printed

ج) انتخاب مواد بسته بندی بسیار مهم است. مهمترین نقش بسته بندی ، محافظت از کالاها است. در انتخاب مواد لازم است شکل ، رنگ ، ظرفیت و کاردستی بسته بندی را در نظر گرفت.


همه می دانند که جواهرات محصولی نسبتاً گران است و به راحتی خراشیده می شود ، بنابراین نیازهای عملکردی برای بسته بندی نسبتاً زیاد است.


مواد و سازه های بسته بندی خوب می توانند تا حد زیادی از آسیب فیزیکی و شیمیایی کالا جلوگیری کنند. در عین حال ، به دلیل اینکه جواهرات از نظر اندازه کوچک و از نظر شکل متفاوت هستند ، طراحی بسته بندی باید شرایط لازم برای نگهداری ، حمل و نقل و حمل کالاها را برآورده کند.


یک جفت: نه

بعدی: چگونه می توان بسته بندی لباس ایده آل خود را ایجاد کرد؟