جستجو

کیف های کادویی طناب کشی سفارشی برای کسب و کار با آرم

Date:Apr 17, 2020


طبقه بندی کیف های دستی زیادی وجود دارد. با توجه به ضخامت طبقه بندی ، ممکن است صدها نوع مختلف کیف دستی چاپی ، با اشکال مختلف وجود داشته باشد.


کیسه های کاغذی توت به طور کلی بر اساس مواد طبقه بندی می شوند و عملکرد کیف های توت ساخته شده از مواد مختلف کمی متفاوت است.


کارتن سفید مقوایی:

مقاومت کیف کیف دستی مقوایی سفید در بین تمام کیف های دستی بیشترین است که توسط خصوصیات فیزیکی مقوا سفید تعیین می شود. این کاغذ ظریف است ، بنابراین کیف دستی مقوایی سفید از زیبایی خاصی برخوردار است.


قابلیت چاپ خوب است و طراحان به جرات می توانند تکنیک های مختلف طراحی را به کار بگیرند ، بنابراین کیف حمل کارتن سفید مقوایی بیشترین هزینه را در بین کیف های حمل بار دارد.


کیسه کاغذی هنر پوشش داده شده:

انتخاب کاغذ روکش دار برای ساخت کیف های دستی با سرعت متوسط ​​مشخص می شود. به دلیل سفیدی و براقیت بالای کاغذ روکش دار ، قابلیت چاپ پذیری خوب و جلوه های تبلیغاتی خوبی دارد.


پس از پوشاندن سطح کاغذ روکش شده با فیلم براق یا فیلم مات ، نه تنها دارای عملکرد مقاومت در برابر رطوبت و دوام است ، بلکه تصفیه شده تر به نظر می رسد. کاغذ روکش دار یکی از محبوب ترین مواد برای ساخت کیف های دستی است.


کیسه کاغذی کرافت:

کیف دستی های ساخته شده از کاغذ کرافت با سرعت بیشتر و کمترین هزینه مشخص می شوند و به طور کلی برای نگهداری کالاهای معمولی مورد استفاده قرار می گیرند.

Custom Drawstring Gift Bags For Business With Logo

علاوه بر کاغذ کرافت سفید ، رنگ زمینه کاغذ کرافت به طور کلی تیره است. بنابراین ، برای چاپ متن و خطوط تیره مناسب تر است و برخی از بلوک های رنگی متضاد نیز می توانند طراحی شوند. کیف کاغذی کرافت به طور کلی با فیلم پوشانده نمی شود ، این کیسه کمترین هزینه است.


کیف های کاغذی توت نه تنها راحتی خریداران را فراهم می کنند ، بلکه می توانند از این فرصت برای تبلیغ دوباره محصولات یا مارک ها استفاده کنند.


کیف دستی زیبا و زیبا طراحی شده تحسین برانگیز خواهد بود. حتی اگر کیف دستی با علامت تجاری یا تبلیغاتی چشم نواز چاپ شود ، مشتریان از استفاده مجدد از آن خوشحال می شوند. این کیف دستی به یکی از کارآمدترین و ارزان ترین رسانه های تبلیغاتی تبدیل شده است.


یک جفت: چرا بسته بندی کاغذ کرافت بسیار محبوب است

بعدی: اهمیت طراحی بسته بندی خلاق مارک