جستجو

ذخیره سازی جعبه

MOQ 500pcs در هر طرح / اندازه!

مقدمه: این یک جعبه ذخیره سازی 5 ساعته است که از الگوی لازارتی ساخته شده است. پارچه PU + کیسه پلاستیکی لولا، با من تماس بگیرید، بافت پارچه پو پوک و حجم ساعت برای شما!

ذخیره سازی جعبه


جزئیات محصول از جعبه نگهداری WATCH:      

1.jpg این جعبه ذخیره سازی ساعت ساخته شده از چرم Lizardstripe قرمز PU به عنوان سطح بیرونی، لمینیت با جعبه پلاستیکی سیاه و سفید به عنوان درون پایه، در داخل درب و پوشش پایین یک لایه عاج مخملی است، با 5 جداکننده مقوا و اسفنج نگهدارنده برای ذخیره سازی 5 ساعت، اگر شما می خواهید برای تماشای قطعات بیشتر، آن را نیز خوب است، فقط به ما افکار خود را به ما بگویید، ما اندازه مناسب از جعبه ذخیره سازی برای شما توصیه می کنید!


2.jpg درپوش یک پنجره شیشه ای شفاف برای دیدن بهتر از هدایای تماشای تماشا، دوختن در لبه درب، یک روبان در کنار جعبه ذخیره سازی تماشا برای اتصال درب و پایه برای باز و نمایش بهتر، وجود دارد. در صورت قفل کردن قفل بافت دستبند نقره ای، اگر شما آن را در نقره ندیده اید، ما نیز دارای طلایی، برنزی برای شما انتخاب می کنیم. به غیر از این 5 قطعه ساعت ذخیره سازی جعبه، ما همچنین می توانید در دیگران مثل نگه داشتن 6 قطعه، 10pieces، 20pieces و غیره نیز دو لایه، جعبه ذخیره سازی به تماشای سبک چمدان، فقط خط من و من کمک بیشتری برای شما!


عکس های بیشتر از صندوق ذخیره سازی:

image005.jpgimage006.jpg


     

مشخصات کلی صندوق ذخیره سازی WATCH                                 

image007.jpg


در زیر Pls مشاهده 6 اصلی محبوب بسته بندی جعبه های هدیه کارتن، هر نوع خاص دیگر نیز می تواند برای شما سفارشی!

image007.jpg


1.jpg

2.jpg


image010.jpg


بازخورد مشتری:                                                                           

image009.jpg

image010.jpg


تماس با MINGLAI بسته بندی:                                                                        

image010.jpg


خانم جنی چیانگ

پست الکترونیکی: Jennie@mlcustomgiftbox.com ؛یادآور خاطرات ▼:

MOQ سفارشی 500pcs در هر طرح / اندازه است ، اگر شما فقط می خواهم خرید چند قطعه و یا ده ها تن از جعبه در سهام، pls می تواند در بازار خرده فروشی آمازون، eBay جستجو. متشکرمHot Tags: تماشای جعبه ذخیره سازی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، سفارشی,

پرس و جو

You Might Also Like