جستجو

جعبه تاشو برای هدایا

MOQ 500pcs در هر طراحی / اندازه!

مقدمه: آسان برای مونتاژ جعبه های سفت و سخت قابل فروپاشی / تاشو توسط تولید کنندگان و خرده فروشان برای بسته بندی محصول استفاده می شود.

Minglai Packaging

جعبه تاشو برای هدایا


جزئیات محصول:

1/ این جعبه ها برای انواع مختلف بسته بندی محصول طراحی شده اند، چرا که به راحتی می توان آنها را راه اندازی کرد و ماندگار است. 2/ بسته بندی Minglai به شما ارائه می دهد طیف متنوعی از جعبه های سفت و سخت collapsible / تاشو. شما می توانید آنها را با توجه به نام تجاری و نیازهای محصول خود را سفارشی داشته باشد.

3/ ما به نگرانی ها و نیازهای مشتریان خود ارزش نخست می دهیم، این دلیلی است که آنها را در فرایند چاپ درگیر می کنیم و در هر مرحله ورودی آنها را می خواهیم، در صورتی که از چیزی که بلافاصله توصیه های آنها را می گیریم ناراضی هستند و فوراً پیاده سازی می کنیم.

4/ ما تلاش خود را در جهت کسب اعتماد و وفاداری مشتریان متمرکز می کنیم. اگر شما سوال در مورد چاپ سفارشی برای جعبه تاشو، با ما تماس بگیرید و یا ترک یک پیام!


مشاهده عکس های بیشتر از جعبه تاشو برای هدیه:
Production process of Minglai Pacakging

 

                                   


¤یادآوری دوستانه¤:

TheMOQ است 500pcsبرای سفارشی کردن در هر طراحی / اندازه، اگر شما فقط می خواهید خرید چند قطعه و یا ده ها جعبه در سهام، pls می تواند جستجو در آمازون، بازار خرده فروشی eBay. با تشکر~


Hot Tags: جعبه تاشو برای هدایا، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، سفارشی

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید