جستجو
Banner

Q1: وقتی می توانم برای بسته بندی هدیه من و یا محصولات چاپی را دریافت کنم؟

A: به طور معمول نقل قول در عرض 2 ساعت پس از ارسال تمام جزئیات محصولات مورد نیاز، مشخص خواهد شد. اگر در فوریت هستید، ما نیز می توانیم ظرف یک ساعت به شما اعلام کنیم .

 

Q2: جزئیات دقیق برای نقل قول دقیق مورد نیاز است ؟

الف: عناصر اصلی برای دریافت نقل قول عبارتند از مقدار، اندازه، چاپ رنگ، مواد، ساختار جعبه و یا استفاده ، در صورتی که محصولات نوت بوک / کتاب، آن را نیز باید بدانید که چگونه بسیاری از صفحات داخل .

                               

Q 3 : آیا می توانم یک نمونه را قبل از تولید انبوه دریافت کنم؟

الف: مطمئنا! هنگامی که شما سفارش تولید انبوه را قرار داده اید، ما نمونه آزمایشی را برای بازرسی خود آزاد می کنیم . اگر شما در مرحله ابتدایی هستید، می توانید نمونه فیزیکی خود را برای ارزیابی و انتخاب تامین کننده تولید انتخاب کنید، ما همچنین می توانیم نمونه را فقط برای هزینه نمونه اولیه مربوطه سفارشی کنیم .

یا اگر شما نیازی به سفارشی کردن نمونه خود ندارید، اما فقط می خواهیم محصولات قبلی خود را بررسی کنید تا کیفیت را بررسی کنید، ما همچنین می توانیم نمونه رایگان سهام را برای شما بررسی کنیم و فقط نیاز به حمل نمونه اکسپرس را دارید.


Q 4 : من باید برای سفارش نمونه من پرداخت کنم ؟

A: برای پرداخت این نوع پرداخت کوچک، توصیه می کنیم از طریق PayPal، Western Union برای پرداخت هزینه حمل و نقل بیشتر از بانک پرداخت کنید .


Q5 : آیا هزینه نمونه قابل پرداخت است؟

A: بله، زمانی که نمونه تایید شود و سفارش تولید قرار گیرد، هزینه نمونه به شما بازپرداخت خواهد شد . برای بازده خاص pls لطفا با فروش ما تماس بگیرید.

 

س 6 : چه مدت می توانم نمونه بگیرم ؟

A: پس از دریافت هزینه نمونه و تمام جزئیات و طراحی تایید می شود، بسته بندی هدیه و یا محصولات چاپ شده نمونه زمان 4-5 روز و زمان تحویل اکسپرس 3-4 روز است.

 

Q7: اگر نمونه من بد است، آیا می توانم یکی دیگر را به صورت رایگان دریافت کنم؟

A: عزیز، همه نمونه های ما توسط QC ما بررسی می شود و قبل از فرستادن به خوبی بسته بندی می شود، اگر آن را با حمل و نقل شکسته، ما آزاد دوباره قطعه دیگر ارسال به شما و شما فقط نیاز به پوشش هزینه های پیک.


Q8: H ow من باید برای سفارش فله من پرداخت کنم؟

A: پرداخت می تواند انجام شود B / T / T، PayPal، اتحادیه های غربی و L / C.


Q9: آیا بازرسی محصولات برای سفارش تولید من را پشتیبانی می کنید؟

A: مطمئنا، ما از شما خوش آمد می گوییم هنگام کالاهای خود در هنگام بازرسی کالاهای خود ، و همچنین از شرکت بازرسی کالاهای شخص ثالث برای بررسی زمان تکمیل تولید، خوش آمدید.

 

Q10: شرکت شما کجاست؟ چگونه می توانم آنجا را ببینم ؟

A: ما در شرق شهرستان گوانگژو واقع شده است - منطقه هوانگپو با حمل و نقل بسیار راحت است، تنها با 6-7 دقیقه راه رفتن به ایستگاه مترو 5 ایستگاه Dashadi و تنها 30 دقیقه با استفاده از خودرو به مرکز شهر Tianhe منطقه.