جستجو
Banner

داستان ما

 

بسته بندی ML توسط Jennie Chiang و Mahlon Lee، یکی از بنیانگذاران تاسیس شده است، این دو نفر اول ابتدا در فروش بسته بندی بین المللی با 7 سال و یکی دیگر در صنعت تولید بسته بندی 12 ساله کار کرده است. این دو جوان پس از 80 سالگی به دلیل علاقه مندی کامل و حرفه ای در بسته بندی و روح چالش و نوآوری، تصمیم بهتری در این فصل به ارمغان می آورند: استقبال از استقبال شغلی از استعفا و پیوستن به دست، ایجاد تعلق و شغل درخشان خود را! "تنها راه انجام کار بزرگ این است که دوست داشته باشید آنچه را انجام می دهید"!

 

هدف ما

 

بر اساس شخصیت صداقت، حرفه ای، کیفیت برتر و خدمات عالی، هدف ما هدف قرار دادن بیشتر چین ساخته شده با کیفیت جامد بسته بندی محصولات به دوستان خارج از کشور که تقاضا در منطقه بسته بندی با قیمت مقرون به صرفه! همچنین می خواهم به کمپانی کوچک و متوسط چین کمک کنم تا مزایا و مزایا را به حداکثر برسانم.

 

مزیت ما

 

با سالها با کارخانه تولید همکاری کردیم، در حال حاضر هر فرآیند تولید محصولات بسته بندی کاغذی ما 3-5 کارخانه ثابت با همکاری برای حمایت قوی داشتیم. همچنین پس از انجام چاپ کاغذ، یک کارخانه بسته بندی با 40 کارگر با تجربه برای فرآیند صنایع دستی به اشتراک گذاشته می شود.

 

با مفهوم ادغام منابع، ما تکنولوژی تولید هر محصول را به کارخانه مرتبط که در آن تخصص خاصی را تقسیم می کنیم، تقسیم می کنیم و سپس محصول نیمه تمام را به کارخانه پردازش ما برای دستیابی به دست نهایی همسان می کنیم ، به طوری که هر کس میدان را در آن زمان خوب می کند برای رسیدن به بهترین قیمت، کیفیت و زمان تحویل برای مشتری ترمینال ما!

 

مقایسه با شرکت بزرگ بسته بندی چاپ چین، مزایای اصلی ما در مناظر منعکس شده است:


1      پایین MOQ

2      قیمت رقابتی

3      عملیات انعطاف پذیر

4      کوتاه مدت زمان

5      خدمات پس از فروش به موقع

 

خدمات ما

 

محصولات اصلی برای بسته بندی Minglai انواع سفارشی از محصولات بسته بندی کاغذ مانند جعبه هدیه لوکس ، جعبه زیبایی ، جعبه جواهرات ، جعبه شراب نیز چاپ یادداشت های سفارشی، دفترچه خاطرات ، کتاب و غیره دیگر محصولات کاغذ معمول برای استفاده به طور گسترده است.


نگرش مسئول و معمول کار سخت برای گوانگژو Minglai بسته بندی:

 

الف) قبل از تولید، نمونه پیش تولید به صورت رایگان ساخته می شود و برای تأیید به مشتری ارسال می شود.

 

ب) در زمینه تولید، شخص مخصوصی برای پیگیری هر مرحله وجود دارد و با کار QC کارخانه در کار بازرسی هماهنگ است و تصاویر پیشرفته ای را برای کنترل هر پیشرفت در اختیار مشتری قرار می دهد.

 

ج) پس از پایان تولید، راه حمل و نقل مناسب توسط دریا، هوا و یا اکسپرس به موقع تنظیم می شود تا زمان بندی شما را بدست آورید.

 

الف) هنگامی که محموله در نزدیکی بندر ورودی ورودی است، با مشتری با یادآوری مهربان در مورد آماده سازی کالاهای دریافت شده و کمک به انجام کار مرتبط با واردات تماس می گیریم.

 

خدمات مراقبت از مشتری در Minglai در دسترس هستند در 24 ساعته X 7days. خوش آمدید با ما تماس بگیرید


درخواست بسته بندی خود را به Minglai ترک کنید، می توانید خوشحال باشید که به تعطیلات می روید!   Minglai Packaging (2).jpgگوشه کارگاه ما:


our workshop corner.png


گواهی نامه ما:


our certificate.png


برداشت مشتری:


customer good feedback_.png


QQ图片20181019104852

customer feedback.png